‎הקרנת וידאו על גבי מסכי ענק. music4event מספקת מקרנים בעוצמות שונות ומסכים בגדלים שונים בהתאם לכמות המוזמנים באירוע. ניתן להזמין מסכים ומקרנים שישדרו תוכן ויזואלי ברצף אוטומט או לצרף לחבילה עורך וידאו ראשי ומיומן הנקרא VJ.

לשירותי השכרת מקרן – M.R.T

‎אנשי ה- DJ's שלנו הם יד ימינו של ה- התקליטן בשיתוף פעולה מלא הם ינעימו לכם את הערב בקליפים, במצגות, הופעות חיות, סרטונים, אנימציות. הדבר נעשה בטוב טעם בהתאם למוסיקה שברקע לאווירה ולבקשות האישיות שלכם.

‎ה- DJ מגיע עם מחשבים ניידים, מיקסר לעריכת וידאו, מצלמת וידאו (לעצמאיות ואי תלות בצלם) ומצלמה דיגיטלית לתמונות סטילס. התכנים נערכים ב- LIVE ומוקרנים על גבי מסכי ענק ברחבת הריקודים. ה-VJ מתאים את עצמו לאופי האירוע ולסגנון אותו המקום מייצג. לדוגמא אם התפאורה טבעית עם נגיעות של טבע , עצים , יער במסכים יוקרנו לדוגמא סרטי טבע בהם מוקרנים מפלים , מים , שמש וחיות בר למיניהם. דוגמה נוספת, אם ברחבת הריקודים מתנגנת מוסיקה בסגנון לטיני ה-VJ מקרין על המסכים את הקרנבל מריו דה ג'נרו או פסטיבלים לטינים אחרים ממדינות לטיניות שונות.

‎סגנון מזרחי ה-DJ יקרין לדוגמה רקדניות בטן רוקדות בקצב מזרחי ויתאים את הסגנון במסך למתרחש באירוע.
‎אפקט המסכים גורם לאירוע לקבל מימד נוסף ולמעשה מכפיל ומשלש את עוצמתו באירוע. תלת מימד העין רואה נפח מימדי בזמן האירוע. ה-VJ מצלם תמונות במהלך האירוע ומקרין אותן על גבי מהסכים. הדבר יוצר עניין באירוע ומקרב את המשפחה והחברים. אנשי הוידאו שמחים גם לקחת את התמונות מכרטיס הזיכרון של הצלם וגם להקרין את התמונות אותן צילם הצלם במשך היום את הזוג.

‎פספסתם קטעים מהחופה??? באתם מאוחר ? לא ראיתם? ה-DJ מקרין קטעים עיקריים מהחופה ומקרין אותה בזמן האירוע ובזמן הריקודים. בחרתם לרקוד ריקוד סלואו רומנטי ? בואו ותשמעו את האומן / להקה שאתם אוהבים בהופעה חיה על גבי המסכים עם הסאונד של ההופעה החיה ועם הקליפ המרשים ביום האירוע. מקרנים ומסכים לתקליטנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *