להקת מתופפים תמצאו אצלנו בחברת music4events. חברה זו מעניקה את כל המרכיבים החשובים והרלוונטיים לאירועים מוצלחים. אנו נותנים שירות למגזר הפרטי (כל האירועים -חתונה, בר מצווה וכו'), ואף למגזר העסקי (השקות, אירועים עסקיים וכו'.) תקראו ותבינו למה אתם במקום הנכון, ולמה כדאי להצטייד בהרבה כוחות ומרץ לקראת האירוע (וביום חופש למחרת).

נתחיל בפאן המקצועי, ללונה היא חברה לאירועים, שהוקמה בכדי להבטיח שכל חוגג יזכה לאירוע , אשר לא היה כמותו. להעניק את הטאץ' המרגש והמקורי. עמדת הבסיס שלנו, הינה שמוסיקה טובה היא גרעין משמעותי בכל אירוע.קבוצת המתופפים כוללת את האנשים המובילים והמוכשרים בתחום, בעלי ניסיון רב ומקצוענות אשר אינה ניתנת לערעור.

מעבר למקצוענות, ובהחלט לא פחות שוב מזה, תנאי יסוד שאנשי להקת מתופפים יהיו שירותיים, עליזים, אנרגטיים, וש'יעיפו את הקהל באוויר'. המתופפים אצלנו עוברים הדרכה, לאחר שנבחרו בקפידה ובתהליך סינון ומבחנים. הם מספקים שירות התאמה אישית ויוצרים עם בעל השמחה קשר לפני האירוע עצמו, בו יחד הם מתכננים את פעילותם במהלך הערב כולו. וכמובן-מן הראוי שאדם המבקש לשמח, יהיה קודם כל שמח בנפשו, אוהב לצחוק וליהנות. הוא מודע לאחריותו להצלחת האירוע, ולכן גם התנהגותו ויחסו הם ללא דופי.

דבר נוסף וחשוב, להקת מתופפים, בחברת music4events מספקת מגוון אטרקציות ושירותי קצב. קיימת אפשרות ללוות את בעלי האירוע לאולם, ליצור תיפוף סוחף ברחבת הריקודים, תהלוכות, קבלת פנים, מעגלי מתופפים, וצ'ופרים נוספים למיניהם כגון רקדניות, מופעי אש וכו'. אם ברצונכם להפוך את האירוע שלכם לאירוע מיוחד, שכולם יזכרו ידברו עליו, פנו אלינו, אנחנו נביא את התופים, וכולם "ייצאו במחולות, וימחאו כף"…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *